Yükleniyor...

BAŞKAN YÜCEL’DEN ANKARA ÇIKARMASI

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz'ı ziyaret ederek yeni projeler hakkında bilgiler verdi....

TOKLU’DAN MİNDİVANLI’YA ZİYARETİ

AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu, Alanya İlçe Jandarma Komutanlığı’na atanan Yrb. Burak Mindivanlı’ya ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

BAKAN’DAN REKTÖRE ZİYARET

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya temasları sırasında Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

POSTA MEDYA’DAN SOSYAL MESAFELİ ZİYARET

Alanya Posta Medya Alanya Kaymakamı Fatih Ürkmezer ve Cumhuriyet Başsavcısı Koray Kesgin’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

YÜCEL VE İLHAN ŞEHİTLERİ UNUTMADI

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat YÜCEL, Alanya Müftüsü Dr. İhsan İLHAN ile birlikte şehitlik ve mezarlıkları ziyaret etti.

ŞAHİN’DEN BAYRAM ZİYARETİ

ALTSO Başkanı Mehmet Şahin ve Yönetim Kurulu üyeleri geleneksel bayram ziyaretini yapmayı sürdürdü. Şahin ve ekibi, Kurban Bayramı öncesi Alanya Garnizon Şehitliği'ni ziyaret etti....

AGC’DEN VALİ’YE ZİYARET

Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Gaye Coşkun ve Yönetim Kurulu Üyeleri Antalya Valisi Ersin Yazıcı'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

VALİ’DEN ALTSO’YA İADE İ ZİYARET

Alanya'ya gelen Antalya Valisi Ersin Yazıcı, ALTSO Başkanı Mehmet Şahin ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek şehrin ticari durumu hakkında bilgi aldı.

VALİ YAZICI ALANYA’YA GELDİ

Antalya Valisi Ersin Yazıcı, şehir hakkında brifing almak ve çeşitli ziyaretler için Alanya’ya geldi. Vali Yazıcı’yı Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu ve ilçe protokolü karşıladı. ...

ALTSO BAŞKANI ŞAHİN’DEN ANTALYA ÇIKARMASI

ALTSO Başkanı Mehmet Şahin ve ALTSO Yönetimi, hafta sonu olmasına rağmen randevu taleplerine olumlu yanıt veren Antalya Valisi Ersin Yazıcı, İl Jandarma Komutanı Tekin Aktemur ve ...