Yükleniyor...

ALKÜ’DE EĞİTİM KADROSU GÜÇLENİYOR

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi büyüyen üniversite olma yolunda çalışmalarını akademik personel takviyesi ile sürdürüyor. Bu kapsamda hem tıp fakültesine hem de diğer bölümle...

SAĞLIK PERSONELİ KORONAVİRÜSE YENİK DÜŞTÜ

Samsun’un Çarşamba ilçesindeki bir sağlık kuruluşunda ebe olarak görev yapan 46 yaşındaki Şehri Kayhan, koronavirüs tedavisi gördüğü Alanya’da vefat etti.

YÜCEL, PERSONELLE BAYRAMLAŞTI

Alanya Belediye Bakanı Adem Murat Yücel, arefe günündeki mesaisine Alanya Belediye Personeli ile bayramlaşarak başladı.

CTE ATAMA SONUÇLARI AÇIKLANDI

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 2020 yılı atamaları açıklandı. Bu kapsamda Alanya Cezaevi Müdürlüğüne Denizli T Tipi Ceza İnfaz Kurumu Müdürü atandı.

SAĞLIKÇILARA ALANYA’DA DESTEK ÇIĞ GİBİ

Koronavirüs salgını nedeniyle gece gündüz çalışan sağlık personeline destek amaçlı başlayan alkış eylemi son gününde adeta zirve yaptı.

MEZARLIKLARA KIŞ BAKIMI

Alanya’daki mezarlıklarda çalışma yürüten Antalya Büyükşehir Belediyesi, 86 personelle parke ve temizlik çalışması yapıyor.

YÜCEL PERSONELİYLE YEMEKTE BULUŞTU

Sıcak yaz günlerinde, sıcak asfalt döken ekipler teşekkürü fazlasıyla hak ediyor. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’de ekibi ziyaret etti, öğle yemeği yedi. ...

ALANYA TIP FAKÜLTESİNE 16 UZMAN ATANIYOR

Devlet Personel Başkanlığı, üniversitelerin akademik personel alacağını duyurdu. Alanya’nın her geçen yıl ivmesini yukarı taşıyan ALKÜ ve AHEP Üniversiteleri de farklı kadrolar içi...

ALKÜ’YE AKADEMİSYEN TAKVİYESİ

Devlet Personel Başkanlığı, üniversitelerin akademik personel alacağını duyurdu. ALKÜ de bu çerçevede akademisyen alımı yapacak.