Yükleniyor...

20 KİLOGRAM ESRAR ELE GEÇİRİLDİ

Alanya’da jandarmanın düzenlediği operasyonda 20 kilogram esrar ele geçirilirken, olayla ilgili 2 şüpheli gözaltına alındı.

ALANYA’DA KAÇAK TÜTÜN OPERASYONU

Alanya’da polisin düzenlediği operasyonda bir miktar kaçak tütün ve kaçak tütünle doldurulmuş 5 bin 600 adet makaron ele geçirilirken, olayla ilgili 1 şüpheli gözaltına alındı....

ALANYA’DA UYUŞTURUCU OPERASYONU

Alanya ilçesinde polisin düzenlediği uyuşturucu operasyonunda bir miktar esrar ve metamfetamin ele geçilirken, olayla ilgili 3 şüpheli gözaltına alındı.

TEM ARAÇTAN ŞÜPHELENDİ

Manavgat’ta narkotik ve terörle mücadele polisinin durumlarından şüphelendiği 2 ayrı araç içerisinde yapılan aramalarda uyuşturucu madde ele geçirildi.

KOKAİN TACİRLERİNE DARBE

Antalya'da Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan çalışmada bin 180 gram kokain maddesi ele geçirilirken yakalanan 3 şüpheli tutuklandı....

UYUŞTURUCU SATICILARINA ŞOK BASKIN

Alanya merkezli Manavgat ve Gazipaşa ilçelerinde düzenlenen eş zamanlı uyuşturucu operasyonunda 9 şüpheli gözaltına alındı. Operasyonda yüklü miktarda uyuşturucu, 2 tabanca ve 3 po...

UYUŞTURUCUYA DARBE

Polisin düzenlediği uyuşturucu operasyonunda 5 şüpheli gözaltına alınDI, bir miktar esrar ve çok miktarda metafetamin ele geçirildi.

UYUŞTURUCU ŞEBEKELERİNE DARBE

Antalya’da uyuşturucu şebekelerine büyük darbe vuruldu. Uyuşturucu şüphelisi 41 kişi tutuklandı, onlarca kilo uyuşturucu ele geçirildi.

EVİNİ UYUŞTURUCU İMALATHANESİNE ÇEVİRDİ

Alanya’da kiraladığı evde uyuşturucu yetiştirerek sattığı iddia edilen Ş.S. çıkartıldığı mahkemece 14 yıl hapis ve 30 bin TL adli para cezasına çarptırıldı.

NARKOTİM’DEN KAÇMADI

Narkotim ekiplerinin şüphe üzerine durdurarak arama yaptığı şahısların üzerinde eroin ve metamfetamin maddesi ele geçirildi. Olayın şüphelisi tutuklanarak Alanya Cezaevine gönderil...