Yükleniyor...

ALEMCİLERE REKOR CEZASI

Antalya’da kumar oynayan 19 şahsa toplam 72 bin 100 lira idari para cezası uygulandı. Kumar oynanması için yer temin eden 1 şahıs ise adliyeye sevk edildi.

GECE GECE DERDİNİZ NE?

Alanya’da özellikle gece yarısı ve sahur vaktinde araçların egzoz ve yüksek müzik sesi ile verdiği rahatsızlık artınca polis denetimi artırdı. Gece yapılan denetimde 21 araç trafik...

EV DEĞİL KENEVİR SERASI

Alanya'da kurduğu sistem ile uyuşturucu üretmeye çalışan şüpheli jandarma tarafından seraya çevirdiği evinde yakalandı.

UYUŞTURUCU SATICILARINA AĞIR DARBE

Antalya’da Koronavirüs tedbirleri süresince gerçekleştirilen mücadele ile kapsamında uyuşturucu şebekelerine büyük darbe vuruldu. Uyuşturucu şüphelisi 41 kişi tutuklandı, onlarca k...

KURALLARA UYMAYARAK 84 YAŞINDA TRAFİĞE ÇIKTI

Alanya’da koronavirüsü salgını nedeniyle uygulanan yasağa uymayarak dışarı çıkıp kamyonet kullanan 84 yaşındaki Hasan Çelik polis ekiplerine yakalandı.

İSTİSMAR SANIĞI YAKALANDI

Alanya’da ‘Çocuğun nitelikle cinsel istismarı’ suçundan aranan ve hakkında 30 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan şüpheli polisin sıkı takibi sonucu yakalandı.

JANDARMA BASKININDA ŞOK

Son günlerde artan motosiklet hırsızlığı olaylarına karşı geniş çaplı soruşturma başlatan Alanya ilçe Jandarma Komutanlığı ekipleri 7 motosiklet çalan 3 zanlıyı yakaladı....

KAÇAKÇILARA JANDARMA BASKINI

Manavgat’ta 3 kişi, bin 400 yıllık işlemeli Roma mezar taşı, bronz heykel figürü, tarihi obje ve 7 sikke olmak üzere 11 parça tarihi eser ile yakalandı.

KENEVİR FİDANI SEVKİYATINA BASKIN

Alanya’da jandarmanın şüphe üzerine durdurduğu otomobilin bagajında 154 kök Hint keneviri ele geçirildi. Olayla ilgili 2 şüpheli gözaltına alındı.

HIRSIZA 20 SAATTE ULAŞTILAR

Alanya’da motosiklet çalan şüpheli, Jandarma Suç Araştırma Timi ekiplerinin sıkı takibi sonucu yakalandı.